MARCH FAVOURITE CATRICE

By Sabush O’rlling - 5:57

 Už dlhšie som pozerala po rôznych korektoroch, ktoré by mi mohli vyhovovať. Nakoniec som u veľa zahraničných blogeriek našla len tento. Nikdy som si nechcela kupovať veci, ktoré už ma väčšina ľudí. Ale tentokrát to neľutujem, predsa len, produkt nie je tak obľúbený pre nič za nič. Pre mňa je veľmi dôležité,aby bol korektor alebo makeup aspoň ako-tak kvalitný a krásny prekryl všetky nedokonalosti. 

***
I longer looked after various concealer that I might buy. Finally, I am in a lot of foreign blogers and fasjion stylists only found this. I never didn't want to buy things that most people have. But this time I don't regret, however, the product is not as popular for nothing. For me it is very important that the concealer or makeup-at least as good and beautiful as to obscure any defects.

 Tomuto dávam 10 bodov z 10. Nanáša sa veľmi jednoducho, a čo je veľmi dôležité-má vysokú kryciu schopnosť. Už len si vybrať ten správny odtieň. Mne najviac sadol 020 Light Beige. Je trošku svetlejší, ale mojej pleti to nevadí ani to nevytvára nejak presvetlený efekt. Čo je tiež na ňom zaujímavé je to, že je vodeodolný, síce som to ešte neskúšala. Tiež je dobrý pre tých, ktorí majú väčšie a výraznejšie kruhy pod očami. Ja si ho nanášam v tvare V pod oči a veľmi to pomáha. Dôležité je samozrejme aj poriadne zafixovať púdrom. Korektor vydrží celý deň. 

Mojou láskou sa tiež stala táto konturka od Miss Sporty Lipliner pencil v odtieni 011 coffee. Je to presne taký odtieň,aký som hľadala hrozne dlho. Ja si ju však dávam na celé pery, nie len na obrysy pier, čo možno spôsobuje, že potom trošku vysušuje. Ale keď si dáte najskôr balzám (v menšom množstve,pretože potom vám nemusí dobre chytiť) tak je to skvelé. Hodí sa k akémukoľvek typu makeupu. Tak čo, akí sú vaší obľúbenci za tento mesiac? Máte s týmito produktmi nejakú skúsenosť?

 • Share:

You Might Also Like

14 komentářů

 1. Ja mám v poslednej dobe obľúbenú riasenku od YR :) Aj Catrice mám veľmi rada:)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásny článok :) produkty vyzerajú fajn :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Suhlasim, ten korektor mam tiez a je skvely skutocne :) Cim dlhsie ho pouzivam tym lepsi alebo som sa len konecne po sto rokoch naucila pouzivat ho :D

  OdpovědětVymazat
 4. Ano catrice je najlepší, ja používam ten najsvetlejší :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ďakujem veľmi pekne za recenziu! Takýto korektor zrovna zháňam :)

  * Korean Beauty Haul *

  OdpovědětVymazat
 6. Od značky Catrice doma ešte nič nemám, no plánujem si zakúpiť nejaké veci :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 7. Tiež som si kúpila tento korektor asi tak mesiac dozadu a zdá sa mi vážne fajn :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ty Catrice korektory jsou nesmrtelné, stejně jako jejich oblíbenost ! :)

  LenaČerge

  OdpovědětVymazat
 9. tento korektor je už dlhú dobu dosť ospevovaný :) vyzerá super

  OdpovědětVymazat
 10. Catrice je moja obľúbená značka :) majú dobré produkty a tiež používam ten tekutý kamufláž korektor :) ale aj ten tuhý :) teraz si plánujem kúpiť paletku očných tieňov :P

  OdpovědětVymazat
 11. Ten korektor je mojou dlhodobou láskou, stále sa k nemu s radosťou vraciam :)

  IVANNA/IVANXNA.BLOGSPOT.SK

  OdpovědětVymazat
 12. tak to si ako ja, aj ja väčšinou nejdem po tom, čo väčšina a rovnako ako u teba ma tento korektor nesklamal :)
  Drew's Beauty

  OdpovědětVymazat