JUNE'S NEW IN

By Sabush O’rlling - 10:43

V júni som toho mala hrozne veľa a vôbec mi nevyšiel čas na nákupy ani žiadne iné veci. Iba na učenie. Dnes som sa však rozhodla, že vám ukážem pár vecí, ktoré som dostala ako darčeky. Nie k narodeninám, ale k birmovke a tiež od rodiny, ktorá prišla z Ameriky. Niektoré veci ma hrozne potešili, pretože sú úplnej inej kvality ako u nás a hlavne- je to pamiatka. Určite ste už aj všimli, že na tomto blogu nie sú vôbec články o kozmetike. Keď sa mám priznať, vôbec sa už o makeup a kozmetiku nezaujímam tak, ako to bolo pred pár rokmi. Dnes si už len hodím na seba nejaký korektor, maskaru a idem. Začali ma však viac zaujímať rôzne dekorácie do bytu a móda. Dúfam, že sa vám veci budú páčiť. Tak poďme nato! :)


In June, I had the awful lot and all I didn't work time for shopping or any other matter. Only for learning. Today, however, I have decided that I will show you a few things that I got as a gift. Not a birthday, but the confirmation, and also from families that came from America. Some things pleased me terribly, because they are totally different quality to ours. I have certainly already noticed that this blog articles are not all about cosmetics. When I have to admit, not to mention a makeup and cosmetics  disinterested as it was a few years ago. Today I have only ourselves to throw some concealer, mascara and go. However, they began to be more interested in the apartment various decorations and fashion. I hope you will like things. So let on this! :)


 Táto mikina je priamo z Kanady a je to úplne skvelý materiál ! Hrozne sa mi na nej páčia aj tie značky napr.olympijských hier. Teším sa keď ju budem nosiť na jeseň. Čo na ňu hovoríte vy? 


 Tieto šortky Hollister som si hrozne obľúbila. Tiež sú z Kanady a perfektne sedia na postave, majú príjemný tenký materiál, ktorý je na leto priam nevyhnutný! 


 Kabelka, ktorú som si kupovala k birmovke..


a takisto aj tieto bežové lodičky..


Asi každá moja ceruzka na oči je od Avonu.. nemôžem si pomôcť,sú proste skvelé. No a potom som nutne potrebovala gumičky do vlasov, je to taká normálka, ale aj som vám ich ukázala. 


Už roky hľadám nejakú kvalitnú a dobrú špirálu a myslím, že konečne sa mi ju podarilo nájsť.. Áno, opäť ten Avon. Ja si proste nemôžem pomôcť,haha! Tento matný rúž je na leto úplne skvelý!


 Možno už viete, že milujem sviečky a táto od tety ma neskutočne potešila, pretože vonia fakt nádherne!

 Tak a trošku možno niečo neočakávané a áno, sú to žuvačky! Tiež mi ich priniesla babka a sú rôznych príchutí, od melónovej cez marhuľovú až po kiwi, proste mňam,rozplynú sa vám na jazyku!  • Share:

You Might Also Like

16 komentářů

 1. Nice gifts! I love the shoes
  Have a good day
  https://softcutie.blogspot.com.uy/

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne veci ♥ tento posledný svietnik je nádherný! :D
  Girl with pink nails

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné veci, tie šortky sú top! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasně udělané fotky a máš dobrý vkus. :) Nejvíce se mi líbí ta mikina, je krásná, pak řasenka a rtěnka od Avonu. :3 Super článek. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ta mikča je fakt krásná, vlastně i všechno ostatní. Moc se mi líbí i ty lodičky. Tu rtěnku z Avonu mám moc ráda. Moc hezký článek :)

  OdpovědětVymazat
 6. Věci jsou překrásné! :) Vlastně když nad tím teď přemýšlím, brala bych je všechny :D

  Wishlists | Wishes & Reality | Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 7. Skvelé novinky! Niektoré veci som ešte ani nevidela :D :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 8. Krásne veci, hlavne tá listová kabelka ! :)

  OdpovědětVymazat
 9. Nice post! I like the shorts a lot and I have the same mascara from AVON, it's super!

  I am following your blog via GFC and G+, hope you follow me back :)

  thisblogbelongstosabi.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 10. Juu kabelka a lodicky jsou skvele! Moc se mi libi :) A tu svicicku na konci mam take, dostala jsem ji kdysi k svatku :)

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
 11. Kabelka a ldoičky su super, ja som sa tiežko doladila ked som bola posledný deň na strednej. :) Ale v tých lodičkách bohužiaľ nevydržím chodiť dlhšie ako polhodinu. :D

  OdpovědětVymazat
 12. ta mikina vyzera uplne skvelo! aj nohavice a musim povedat, ze aj kabelka sa mi dost paci. super veci! :)

  OdpovědětVymazat
 13. Mikina je naozaj skvelá! A máš úžasný odtieň rúžu!
  CAROLINE

  OdpovědětVymazat
 14. Great purchase! I love the shoes and pencil from Avon really super))
  Would you like to follow each other? Let me know))
  www.recklessdiary.ru

  OdpovědětVymazat
 15. Nice haul. :)
  Would you like to follow each other? If yes, just let me know where (GFC, Twitter) you are following and I follow you back. :)

  P&P style ♡ ☯ ☮ --- DIY --- fashion --- and more --- ☮ ☯ ♡

  OdpovědětVymazat